Home » Wyjątkowe atrakcje

Wyjątkowe atrakcje

WYCIECZKI ROWEROWE

WYCIECZKI ROWEROWE - Przewodnik po Walencji

Odkryj Walencję w sposób zdrowy, oryginalny i zabawny. Dzięki rozbudowanej sieci dróg rowerowych i niewielkiej liczbie wzniesień Walencja jest idealnym miastem do zwiedzania za pomocą rowerów.

Dzięki tej zabawnej formie zwiedzania, przemierzymy 12 km ogrody Turia, znajdujące się w dawnym korycie rzeki Turia.

Łatwy dojazd do centrum historycznego umożliwi nam zwiedzanie Wieży Serranos, Placu de la Virgen, Katedry, Pałacu Marques de Dos Aguas, Historycznego Uniwersytetu i Ogrodów Parterre.

Kontynuując zwiedzanie ogrodów zobaczymy Pałac Koncertowy, plac zabaw Guliwer docierając do supernowoczesnego kompleksu Miasta Nauki i Sztuki autorstwa Santiago Calatravy.

Wycieczka może być zaaranżowana z dowolnego punktu Walencji. Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania tapas lunchu.

Inną alternatywą dla rowerów jest segway- zabawny środek transportu, dzięki któremu będziemy mogli zwiedzić ogrody Turia oraz Miasto Nauki i Sztuki.

TAPAS

TAPAS - Przewodnik po Walencji

Zapoznanie się nie tylko z najważniejszymi budynkami i zabytkami Starego Miasta, ale również w nieformalny sposób z hiszpańską kuchnią i stylem życia.

Zwiedzanie najważniejszych miejsc historycznej Walencji, przerywane degustacją hiszpańskich przystawek- tapas, którym od wieków w Hiszpanii towarzyszy dobre wino i wspaniała zabawa.

Możliwość degustacji rozmaitych tapas: tych tradycyjnych jak i kreatywnych, to doskonała okazja nie tylko do poznania historii miasta, ale i odkrycia bogactwa hiszpańskiej kuchni i kultury tapas: nocnego życia od baru do baru w rytm dobrej muzyki przy smaku dobrego jedzenia i dobrego wina.

KURS PAELLI W PARKU NATURALNYM ALBUFERA

KURS PAELLI W PARKU NATURALNYM ALBUFERA - Przewodnik po Walencji

Ten program realizuje się w ogrodach typowego walencjańskiego domu: w parku naturalnym w Albuferze.

Kurs gotowania Paelli jest przyjemną i zabawną formą rywalizacji dla grup, w której uczestnicy uczą się jak przyrządzić prawdziwą paellę na wolnym powietrzu: ciekawa alternatywa dla polskiego grillowania.

 Grupa zostaje podzielona na 10 osobowe drużyny, które zostaną wyposażonewe wszystko czego potrzeba do przyrządzenia paelli. Zespoły rozpoczynają gotowanie o jednej porze pod czujnym okiem profesjonalnego kucharza, który wyjaśni tradycyjne metody przygotowania paelli. Drużyny dostaną rozpisany przepis jak i informacje dotyczącą wszelkich niezbędnych składników..

 Po zakończonym gotowaniu, zespoły będą mogły degustować przygotowaną przez siebie paellą na obiad lub kolacje, w towarzystwie salatek, typowych przystawek i deserów.

Możliwość zorganizowania kursu dla klientów indywidualnych, także w Walencji.

REQUENA- MIASTO WINA

REQUENA- MIASTO WINA - Przewodnik po Walencji

Walencja to nie tylko wspaniałe zabytki, plaża i dobre jedzenie, to także region wina.

Requena- mała miejscowość położona 65 km od Walencji, to najbardziej znany i renomowany region produkujący wina w obszarze Walencji.

Zwiedzanie Barrio de la Villa- zabytkowego Starego Miasta z dwoma gotyckimi kościołami, pozostałościami arabskiej wieży i muru obronnego i podziemnym miastem w jaskiniach z czasów arabskich, na przestrzeni lat pełniących funkcje schronów, magazynów i winiarni.

Kulminacją wycieczki jest zwiedzanie winiarni, w których zapoznamy się z procesem produkcji win, zakończone degustacją najlepszych win w regionie.

PRZEŻYJ EMOCJE FORMUŁY 1

PRZEŻYJ EMOCJE FORMUŁY 1 - Przewodnik po Walencji

Pełna adrenaliny i ekscytująca przygoda- wyścig na torze Formuły 1 imienia Ricarda Tormo pod Walencją, prowadząc emblematyczne superszybkie samochody, takie jak Ferrari, Lamborghini czy Porsche.

Wyścig ma miejsce na torze wyścigowym w Cheste, 40 km od Walencji, na jednym z najnowocześniejszych i najdłuższych torów w Hiszpanii, zawierającym pełen wachlarz zakrętów, części toru o różnej przyczepności, plac do symulowania efektów aquaplanningu, tor do ćwiczenia hamowania, strefy z warunkami podobnymi do zimowych oraz wiele innych atrakcji.

Każdy uczestnik wykonuje od 3 do 10 okrążeń. Cena programu zawiera: wynajęcie toru, obsługę boksów, wynajem sal na spotkania, szatnie, catering na życzenie, techniczne i profesjonalne wsparcie inżynierów,mechaników czy hostess, opieke medyczną, obuwie ochronne i ubezpieczenie cywilne i od wypadków.